EgyházKultúraSzékelyföldVidék

Frissítve! – A lélekkenyérről

Prédikációk, köszöntők, alkalmi beszédek (2012-2020)

A közelmúltban látott napvilágot Simó Sándor lelkész-esperes Lélekkenyér című kötete, amelyről a közelmúltban írtunk már ismertetőt. Egész pontosan Kecskés Csaba bevezetőnek szánt gondolatait tettük közzé. Készültünk ugyan arra is, hogy igazi, közönség előtti bemutatót tartsunk, de a pandémia nem kedvez az ilyen típusú, zárt térben tartott kulturális eseményeknek. Hiánypótlás végett készítettük ezt a beszélgetést a szerzővel.

Úgy gondoljuk, hogy az érdeklődő híveknek és olvasóknak hasznos útitárs lehet az adventi készülődés során ez a kiadvány, amely megvásárolható a Székelyudvarhely-Belvárosi Unitárius Egyházközség lelkészi hivatalában (Bethlen Gábor utca 52., E-mail: udv1.unitek@gmail.com, telefon: (+4)0744-299238).


FRISSÍTVE! 

Amennyiben a közegészségügyi lehetővé teszi 2021. jnuár 5-én, 08.00 órától kezdődően tartják a kötet bemutatóját a parókia pinceklubjában.

Simó Sándor Lélekkenyér című könyve a Székelyudvarhely-Belvárosi Unitárius Egyházközség kiadásában látott napvilágot.

A videófelvételt Farkas Antal készítette

Élő Székelyföld Munkacsoport

Hirdetés

Kapcsolódó cikkek

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

'Fel a tetejéhez' gomb